Корисні посилання для вчителів

Джерела матеріалів:

http://www.eduwiki.uran.net.ua/wiki/

https://chashuk23.wordpress.com/

Вчителям математики

Математика для школи. Цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв’язки задач з елементарної математики, збірки прикладів.
Математичний сайт. Містить олімпіадні завдання з математики.
Сайт математичних міжнародних олімпіад та олімпіадних задач.
Київське Математичне Товариство
Журнал “Успіхи математичних наук”
Збірники підручників з математики
Освітній математичний сайт. Містить банк завдань, приклади, методичний матеріал.
Методика викладання математики. Викладання математики з використанням інформаційних технологій.
Інтернет-бібліотека з математики
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям фізики та астрономії

Сайт вчителів України. Матеріали для роботи вчителів фізики: методики, новини, бібліотека для учнів та вчителів, програми, уроки фізики.
Природничий освітній портал. На порталі – енциклопедії, словники та довідники, БД, задачники, тести, лабораторні практикуми, наочні посібники, хрестоматії та тексти лекцій, тренувальні вправи з природничих предметів шкільної програми: математики, хімії, фізики та біології. Зручна система навігації, повнотекстові БД, багато іншої корисної інформації.
Науковий фізико-математичний журнал “Квант”
Для викладачів фізики, учнів та їх батьків
Сайт-каталог навчальних матеріалів з шкільної фізики. Безліч відеофрагментів дослідів з фізики, анімацій фізичних явищ, моделей, зображень, теорія, тести та лабораторні роботи для учнів, вчителів фізики та всіх кого цікавить фізика.
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям інформатики

Інформатика в школі. Інформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики. Цікаві та необхідні матеріали для вчителів інформатики. Плани-конспектів уроків інформатики.
Форум інформатиків України. Розробки уроків, плани-конспекти, практичні роботи і тематичні атестації, програмне забезпечення та багато іншого.
Світ ПК: Учитель-учителю. Інформаційно-освітній портал на допомогу вчителю інформатики: плани-конспекти з інформатики, цікаві статті, інструкції, програми.
Слово вчителя. Освітній сайт сучасних педагогів.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації
Інформатика. 11 клас:Розв’язання всіх завдань (рівень стандарту). До збірника завдань для державної підсумкової атестації з інформатики, 2013
Вивчаємо інформатикуПерсональний сайт вчителя інформатики ЗОШ№23 м.Луцька Чашука О.Ф.
Список рекомендованих сайтів для підготовки до олімпіади
http://schoololymp.byethost32.com – школа олімпійського резерву при ВІППО
http://www.olymp.vinnica.ua – Всеукраїнські Інтернет-олімпіади з різних предметів (фізика, інформатика). На сайті розміщена цікава інформація про Всеукраїнські олімпіади по інформатиці, фізиці. Проводилася мережна олімпіада по інформатиці.
http://www.uoi.in.ua – Всеукраїнська олімпіада з інформатики
http://www.e-olimp.com.ua E-Olimp система підготовки та проведення олімпіад зі спортивного програмування
http://www.qbit.org.ua/ -Молодёжное научное общество QBit – Кубит – г. Харьков
http://algolib.chat.ru
 –алгоритми: методи розв’язання
http://algolist.manual.ru
 –алгоритми: методи розв’язання
http://olympiads.win.true.nl/ioi
 – Міжнародна олімпіада з інформатики
http://www.olympiads.ru
 – Події, задачі, тести, рішення, коментарі. На сайті також можна викачати бібліотеку для написання “перевірялок” до задач – Testlib.
http://neerc.ifmo.ru/School/ – На цьому сайті міститься інформація про олімпіади школярів по інформатиці, які проходять в Росії, в яких беруть участь Петербурзькі школярі
http://www.olympiada.km.ua/ – Задачі заочних і обласних олімпіад Хмельницької області. Архіви турнірів, конкурсів. Багато іншої корисної інформації.
http://comp-science.narod.ru/ – Матеріали олімпіад школярів по програмуванню в Пермській області; підготовка до олімпіад по програмуванню; дидактичні матеріали по алгебрі і геометрії; технологія генерації дидактичних матеріалів по математиці; дидактичні матеріали по інформатиці (задачі, тести); методична скарбничка; посилання на освітні ресурси Internet.
http://acm.timus.ru Тут ви можете знайти деяку кількість задач з різних змагань. Перевіряюча система дозволяє вам перевірити ваш розв’язок для кожної задачі.
http://www.informatics.ru/ – Даний сайт присвячений російським олімпіадам школярів по інформатиці. Автори сайту – члени журі і наукового комітету Всеросійської олімпіади, а також тренери збірної команди Росії для міжнародної олімпіади. Тут викладаються матеріали Всеросійських олімпіад, учбово-тренувальних зборів по інформатиці, різні книги і статті, присвячені даній тематиці.
http://g6prog.narod.ru – Сайт присвячений докладному розбору олімпіадних задач по інформатиці. Рівень задач від міської до міжнародної олімпіад. Програмні тексти до задач не додаються (представлений словесний опис рішення). До деяких задач додаються тести. Є багато корисних книг по олімпіадних задачах і велика кількість посилань на аналогічні ресурси.
http://byoi.narod.ru – Архів республіканських, міських, районних олімпіад, зборів до IOI. Підбір рідкісних, ефективних алгоритмів.
http://homepages.compuserve.de/chasluebeck – Дуже великий архів задач по інформатиці на російській мові.
http://www.stream.newmail.ru/index.html – Тут можна отримати відповідь на питання про олімпіади, взнати останні новини, підготуватися до олімпіад. На сайті є бібліотека книг і докладний каталог ресурсів.


Вчителям хімії

Сайт вчителів хімії м. Києва Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям біології

Український біологічний сайт. Висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.
Все для вчителя біології. Електронна версія газети “Біологія”. Матеріали для вчителів: “Я йду на урок біології”.
Вчителю біології
Світ презентацій: ХіміяБіологія. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям географії

Географія в школі. Географія в школі на сайті “Світ географії та туризму”: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації.
Учитель географії. На даному сайті можна знайти розробки уроків з географії, природознавства та Я і Україна для спеціальної школи, різні заходи, вікторини, матеріали по корекції, матеріали для роботи класного керівника.
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Швидка допомога з географії для учнів, студентів, вчителів. Систематизація матеріалів з географії для допомоги учням та вчителям під час підготовки до уроків, студентам під час написання курсових робіт.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям української мови та літератури

Українська мова та література на на допомогу вчителю Українська мова та література в школі. Електронна версія науково-методичного журналу.
“Поезія та авторська пісня України”. Сайт сучасних українських авторів, конкурси, літературна періодика, Форум, конкурси, цікаві проекти ..Вірші. Київ. ua”: сучасні київські автори, поетична школа, критика, конкурси, спілкування
“Національна спілка письменників України”. Літературна Україна, письменницький довідник, загальні факти про НСПУ, з’їзди тощо
Сайт видавництва “КАЛЬВАРІЯ”. Новини видавництва, автори, фотогалерея, „Кальварійські посиденьки”, видання, читальня, Форум та ін.
Твори з української мови
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям російської мови та літератури

Культура письмової мови 
Російська ті зарубіжна література для школи.
 Російський загальноосвітній портал.
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям історії

З думкою про учня. На сайті розміщена інформація для вчителів історії, світової літератури, класних керівників. Матеріали представлені у вигдяді: розробок уроків, презентацій, слайд-шоу, електронних пазлів, сценаріїв свят, годин спілкування, методичних рекомендацій, нормативного забезпечення освіти, календаних планів,майстер-класу, бібліотеки світової літератури. Конструктор уроку відповідає методиці особистісно зорієнтованого навчання, широко застосовані інтерактивні технології та ІКТ.
Вчитель історії. Багато цікавого матеріалу для практичного використання у викладацькій діяльності.
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації

Вчителям образотворчого мистецтва

Слово вчителя. Багато корисної інформації


ІНОЗЕМНА МОВА

Віртуальна школа вивчення іноземних мов

Вчителям англійської мови

Лангуст. Сайт присвячений граматиці англійської мови та методикам вивчення. Підручники, переклад, посилання.
Школи англійської мови “D’elite school” STUDY.Ru Все для тих, кому потрібна англійська мова. Онлайнові уроки, навчальні матеріали та словники, велика кількість посилань на ресурси з вивчення англійської мови, курси та навчання за кордоном.
Англійська мова.ru Англійський та американський сленг. Тести, програмне забезпечення, посібники, уроки, курси, огляд мовних шкіл.
Англійська мова з перших рук. Самостійне вивчення англійської мови: тести для перевірки рівня володіння мовою, інтерактивна граматика, підготовка до міжнародних іспитів, статті, поради з організації навчання, посилання. Словники, програми, вправи, гумор.
Англійська для викладачів. Приклади уроків. Граматика, словник, пісні, вправи. Розмовник, огляд методичної літератури.
Вивчення англійської мови. Підбірка посилань на кращі тести, матеріали з граматики, словники, посібники, статті та інші ресурси, присвячені вивченню англійської мови.
Портал-довідник з англійської мови. Для всіх, хто вивчає англійську мову. Розглянуто багато питань, які хвилюють школярів, абітурієнтів, перекладачів та тих, хто вивчає мову самостійно. Цікаві уроки та конкурси, різноманітні посилання, кросворди, сленг.
On-line курси англійської мови. Повний курс англійської мови на матеріалі ділової лексики: граматика, фразеологія, тести, уроки, faq, ділове листування, англійський гумор, комп’ютерна грамота.
Англійська для всіх. Понад 300 топиків різного розміру та рівня складності, діалоги; інформація про англомовні країни, перспективні методи вивчення мови, комп’ютерні навчальні програми; on-line словники, посилання.


Вчителям німецької мови

Німецька мова. Історія та сучасність. Матеріали з історії та граматики німецької мови, теорії та практики перекладу; історія Німеччини, тексти німецькою мовою, електронна лінгвістична бібліотека; розробки з німецької мови, публікації.
Німецька мова.ru Самостійне вивчення німецької мови: велика бібліотека аудіозаписів та текстів німецькою мовою, форум, події (виставки, семінари, кіно), пов’язані з німецькою мовою. On-line словники, топики, лінгвістична література.


Вчителям ОБЖ

Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям економіки

Економіка у школах. Сайт для вчителів економіки та учнів. На сайті представлені матеріали про нові педагогічні технології, розробки уроків і презентації до уроків. Також є форум для спілкування вчителів, планується розширення форуму не тільки для вчителів економіки, але і для обговорення викладання інших предметів. Сайт російською мовою, щоб могли брати участь і російські вчителі.
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.

Вчителям фізичної культури

Розробки уроків та багато іншої корисної інформації

Сайти з корисною інформацією

Методичний портал

Освіта України

Словники та енциклопедії

Освіта

Учительський портал

Учительський журнал

Острів знань

Енциклопедія Кирила і Мефодія

Сайт "Дидактор"

Інтерактивні ігри в освіті

Електронне навчання

Науково-популярні та навчальні фільми

Навчальні відео з ІКТ

Онлайн-довідники (для Android)

Онлайн-тестування "Тесторіум"


Сервіси Веб 2.0 та хмарні технології

Інтерактивні вправи learningapps

Онлайн-тестування "Майстер-тест"

Графічний редактор Sumopaint

Редактор відео Popcorn Maker

Динамічні презентації Prezi

Інтелект-карти Bubble.us

Спільна дошка Conceptboard.com

Розклад уроків (для Android)

Щоденник (для Android)


Каталоги

Каталог популярних сервісів voblakah.com

Сервіси Веб 2.0 на сайті "Школа успішного вчителя"

Каталог сервісів та їх огляд

Світові ресурси для самоосвіти

Презентація "Соціальні сервіси Веб 2.0

Електронні бібліотеки

Українська мова та література

Віртуальні музеї

Лінгвістичний портал

Блог "Еверест філології"

Підручник з української мови

Онлайн-перевірка правопису

Український правопис

Онлайн-словники

Диктант (для Android)

Шпаргалки з російської мови (для Android)

творча майстерня вчителів Запоріжжя з української мови

Іноземна мова та література

ЛінгваЛео

Онлайн-тренажер (англійська мова)

Візуальний словник

Граматика англійської мови онлайн

Вивчення іспанської мови

Фізика

Симуляції

Віртуальні лабораторії

Фізика в школі (для Android)

Блог учителя фізики

Телескоп

Шкала масштабів Всесвіту

Редактор формул (для Android)

Довідник з фізики (для Android)

Опорний конспект "Теплові явища"

Фізмат Вікіпедія

Самостійне вивчення фізики онлайн

Астрономія

Фізика Землі й Космосу

Фізичний портал

Хімія

Симуляції

Хімічний інформаційний портал

Віртуальні лабораторії вчителя хімії

Хімічний портал "Алхімік"

Віртуальні лабораторії

Таблиця Менделєєва (для Android)

3D-моделі молекул (для Android)

Довідник, розв'язник хімічних рівнянь та ланцюжків (для Android)

Підручник з хімії

3D-музей мінералів

Біологія

Симуляції

Віртуальні лабораторії

Підручник з біології

Шкала масштабів Всесвіту

Картинки тварин

Тести з біології

Музей метеликів

Географія

Симуляції

Географічний портал

Конспекти й тести з географії

Контурні карти

Географічна гра (для Android)

Математика

3D-моделі для планиметрії та стереометрії

Математичні етюди

Вивчення алгебри й геометрії

Побудова функцій (для Android)

Операції с матрицями (для Android)

Редактор формул (для Android)

Онлайн-тренажер (таблиця множення)

Таблиця множення (для Android)

Математика для старшокласників (для Android)

Довідник "Піфагор" (для Android)

Довідник та розв'язник "Формула" (для Android)

Шпаргалки з тригонометрії (для Android)

Фізмат Вікіпедія

Вивчення математики онлайн

Математичний сайт "Лінійка"

Імперія математики

Історія

Інститут історії НАНУ

Географія та історія

Сайт учителя історії Корзун К.М.

Історія в школі

Всеукраїнський клуб з історії

Історична правда

Російський каталог історичних сайтів

Довідник з історії (для Android)

Історичні дати, словник термінів, довідник (для Android)

Інформатика

Вивчення елементів програмування

Фізмат Вікіпедія

"Клавогонкі"

Клавіатурний тренажер

Інтерактивне вивчення коду

 

Основи здоров'я

Основи здоров'я в школі

Твоє здоров'я

Безпека для малих та дорослих

Нормативні документи з безпеки життєдіяльності

 

Google

Блог освітньої спільноти Google

Огляд сервісів Google для вчителя

Приклад учнівського блогу "Климко"

Приклад учительського блогу

Презентація "Чому Google?"

 

 

ОСВІТНІ РЕСУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

 
http://osvita.com/ Єдине освітнє інформаційне вікно
http://osvita.ua/ Освіта в Україні та за кордоном
http://ostriv.in.ua/ Острів знань
http://www.osvita.org.ua/ Освітній портал
http://katalog.iot.ru/ Каталог освітніх ресурсів мережі Інтернет
http://www.osvita.org.ua/iresource/ Каталог освітніх сайтів
http://www.school.edu.ru Російський загальноосвітній портал
http://www.man.gov.ua/ Мала Академія Наук України
http://festival.1september.ru/ Фестиваль педагогічних ідей «Відкритий урок»
http://www.nbuv.gov.ua/ Національна бібліотека України імені В. І.
Вернадського, Київ
http://www.allbest.ru/union Посилання на освітні ресурси, електронні
бібліотеки, сайти з рефератами та інше
http://korolenko.kharkov.com/ ХДНБ ім.В.Г. Короленка

Освітні ресурси
Електронна адреса Інтернет-ресурсу (сайту, порталу) Для якої категорії відвідувачів призначено Короткий опис даного Інтернет-ресурсу
http://metodportal.net/ Педагогічні працівники ЗНЗ Методичний портал
http://www.teacherjournal.com.ua/ Педагогічні працівники ЗНЗ Учительський Журнал он-лайн
http://www.koncpekt.org.ua/news.php Педагогічні працівники ЗНЗ Вчительські конспекти
http://www.uchportal.ru/ Педагогічні працівники ЗНЗ Вчительский портал
http://www.rusedu.ru/ Педагогічні працівники ЗНЗ Архив учебных программ и презентаций
http://bryanskedu.net/ Педагогічні працівники ЗНЗ Брянський вчительський портал
http://1september.ru/ Педагогічні працівники ЗНЗ Видавничий будинок ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ
http://www.teacher.in.ua/ Педагогічні працівники ЗНЗ Все для вчителя
http://pedagogika.at.ua/ Педагогічні працівники ЗНЗ Педагогіка. Персональний сайт.
http://www.lib.com.ua/ Учні, вчителі Електронна бібліотека
http://modernlib.ru/ Вчителі Електронна бібліотека
http://mirslovarei.com Учні, вчителі «Світ словників: словники і енциклопедії»
http://festival.1september.ru/ Педагогічні працівники ЗНЗ Фестиваль педагогічних ідей «Відкритий урок»
http://psy.1september.ru/ Педагогічні працівники ЗНЗ Газета "Шкільний психолог"
http://www.ranok.com.ua/ Педагогічні працівники ЗНЗ Видавництво "Ранок"
http://www.ukrtvory.com.ua/ Учні, вчителі Бібліотека школяра
http://mova.kreschatic.kiev.ua Педагогічні працівники ЗНЗ Уроки державної мови
http://www.uroki.net Педагогічні працівники ЗНЗ Все для вчителя. Авторський сайт. Розробки уроків, заходів.
http://schools-world.ru Педагогічні працівники ЗНЗ Каталог образовательніх ресурсов. Школьній мир.
http://www.uchportal.ru/ Педагогічні працівники ЗНЗ Учительский портал
http://pedsovet.org Педагогічні працівники ЗНЗ Живий простір освіти. Все про освіту.
http://www.omsk.edu.ru Педагогічні працівники ЗНЗ Омський портал.
http://shkola.net.ua Педагогічні працівники ЗНЗ Інформаційний портал.
http://librportal.org.ua Педагогічні працівники ЗНЗ, бібліотекарі Бібліотечний інформаційно-освітній портал
http://www.bookucheba.com/ Педагогічні працівники Портал "Твой учебник" © 2010
http://www.openclass.ru/ Педагогічні працівники Открытый класс. Сетевые образовательные сообщества.
http://yrok.at.ua/ Педагогічні працівники Урок.Персональний сайт вчителя початкових класів.
http://www.solnet.ee/ Педагогічні працівники, учні Детский портал "Солнышко"
http://www.ug.ru/ Педагогічні працівники Учительская газета
http://inforoom.org.ua/ Педагогічні працівники, учні Інформаційно-розважальний портал
http://school.xvatit.com/ Учні Гипермаркет знаний
http://shkolnik.in.ua/ Учні Школьник Украины
http://testportal.if.ua/index.php Учні Центр "Лідер"
http://www.interneturok.ru/ Учні Коллекция видеоуроков
  Математика  
http://comp-science.hut.ru/ Учні, вчителі математики та інформатики Вчителям інформатики і математики і їх допитливим учням (дидактичні матеріали по інформатиці і математиці)
http://bryanskedu.net/metodik/math/didakt Вчителі математики Методична скарбничка для вчителів математики
http://school-collection.edu.ru/catalog/rubr/696f5fc4-7f5c-b610-713f-014b7f9cbc8 Вчителі математики Електронна бібліотека навчально-методичної літератури по математиці
http://www.kangaroo.com.ua/ Вчителі математики КЕНГУРУ Мiжнародний математичний конкурс
http://www.mathedu.ru/ Вчителі математики Математична освіта: минуле і сьогодення. Інтернет-бібліотека по методиці викладання математики.
http://ilib.mirror1.mccme.ru Учні, вчителі математики ІНТЕРНЕТ БІБЛІОТЕКА  МАТЕМАТКА
http://math.ournet.md/indexr.html Учні, вчителі математики Віртуальна школа юного математика
http://www.exponenta.ru Учні, вчителі математики Освітній математичний сайт
http://www.math.ru/ Учні, вчителі математики math.ru
http://www.math.ru/lib/ Учні, вчителі математики math.ru Бібліотека
http://www.testmath.com.ua/Doc/Para33.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1 Учні Вивчаємо математику
http://bogutska.ucoz.ua/ Вчителі математики Персональний сайт вчителя математики
http://www.mathworlds.net/08_math.htm Учні Інтерактивна математика
http://www.egetrener.ru/ Учні ЕГЕ Тренер
http://www-cdo.univer.kharkov.ua/competitions/sci_starts.php Учні, вчителі Центр довузівської підготовки ХНУ ім.Каразіна Наукові старти
http://mathematics.ru/ Учні, вчителі Математика
http://dvoika.net/ Вчителі Математика информатика
  Інформатика  
http://www.pc-shporgalka.com/index.php Учні, вчителі Школа компьютерной грамотности
http://www.klyaksa.net/ Вчителі Информационно-образовательный портал для учителя информатики и ИКТ КЛЯКСА
http://informatic.org.ua/ Вчителі Форум інформатиків України
http://uchinfo.com.ua/ Вчителі Уроки інформатики
http://urokinfo.ho.ua/ Вчителі Інформатика в школі
http://vesna-books.at.ua/ Вчителі Видавництво "Весна"
http://www.bhv.kiev.ua/ Вчителі Видавнича група bhv
http://aspekt-edu.kiev.ua/ Вчителі Видавництво "Аспект"
http://allinf.at.ua/ Вчителі Інформатика для всіх
http://itosvita.ucoz.ua/ Вчителі ІТ - освіта
http://infomandri.osvita.info/ Вчителі ІнфоМАНДРИ
http://informatiku.ru/ Вчителі Уроки информатики
http://dvoika.net/ Вчителі Математика информатика
http://videouroki.net/ Учні, вчителі Видеоуроки по информатике
http://www.techdays.ru/ Учні, вчителі Онлайн семинары по современным технологиям
http://www.qbit.org.ua/ Учні Q-Bit
  Українська мова та література  
http://www.slovnyk.net/ Учні, вчителі Словник
http://www.ukrlib.com.ua/books/ Учні, вчителі української мови та літератури Бібліотека української літератури
http://poetry.uazone.net/ Учні, вчителі Бібліотека української поезії
http://www.ukrtvory.com.ua/per4.html Учні Бібліотека школяра
http://www.mova.info Учні, вчителі української мови та літератури Лінгвістичний портал МОВА-ІНФОЕлектронний підручник, он лайн-перекладач, словники, мовний арсенал, мови світу та багато іншого
http://www.dilovamova.com/index.php?page=4 Учні, вчителі української мови та літератури Українське ділове мовлення
http://ridnamova.ck.ua/ Вчителі української мови та літератури Персональний сайт.
http://eureka.ucoz.ua/ Учні, вчителі Персональний сайт.
  Російська мова, зарубіжна література  
http://litera.edu.ru/ Учні, вчителі російської мови, зарубіжної літератури Російський освітній портал: Російська і зарубіжна література
http://www.ukrlib.com.ua/books-zl/ Учні Зарубіжна література

http://www.rvb.ru
Учні, вчителі російської мови, зарубіжної літератури Російська віртуальна бібліотека
http://slova.org.ru Учні, вчителі російської мови, зарубіжної літератури Поезія Срібного століття

http://www.feb-web.ru
Учні, вчителі російської мови, зарубіжної літератури Фундаментальна електронна бібліотека «Русская литература и фольклор»
  Музика  
http://music.edu.ru/ Для вчителів музики Російський освітній портал: музична колекція
http://www.classic-music.ru/index.html Для вчителів музики Классическая музыка
  Трудове навчання  
http://trudove.org.ua/ Вчителі Трудове навчання
http://terpug.at.ua/ Вчителі Популярная технология
  Захист Вітчизни  
http://www.mil.gov.ua/index.php Вчителі Міністерство оборони України
     
  Історія  
http://www.osvitanet.com.ua/index.php?page_id=1   Навчально-методичномий сайт ЗАТ "Інститут передових технологій”. Історія. Географія.
http://www.archives.gov.ua/ Учні, вчителі Архіви України
http://www.history.org.ua/ Учні, вчителі Інститут історії України НАН України
http://www.foxdesign.ru/legend/ Учні, вчителі історії Міфологія Греції, Риму, Египту та Індії ілюстрована енциклопедія
http://ruocherv.at.ua/index/65_richchja_velikoji_peremogi/0-58 Учні, вчителі історії 65 років Великої Перемоги
  Географія  
http://svit.ukrinform.com Учні, вчителі географії Країни світу
http://geografica.net.ua/ Учні, вчителі географії Географіка
http://www.osvitanet.com.ua/index.php?page_id=1 Учні, вчителі географії Навчально-методичномий сайт ЗАТ "Інститут передових технологій”. Історія. Географія.
http://geosite.com.ua/ Учні, вчителі географії Географічний портал
     
  Біологія  
http://pti.kiev.ua/ Вчителі біології
Персональний сайт вчителя біології м.Києва Павленко Тетяни Іванівни
http://biology.org.ua/ Вчителі біології Український біологічний сайт
http://biology1.ucoz.ru/ Вчителі біології Сайт вчителя біології Середенко С.Г.
http://biology.civicua.org/ Вчителі біології Всеукраїнська громадська організація Асоціація  вчителів біології України
http://www.kolosok.lviv.ua/ Учні 2-10 класів. Вчителі біології „КОЛОСОК”
http://www.noosfera.org.ua/ Вчителі біології НООСФЕРА
http://medbiol.ru/ Вчителі біології БИОЛОГИЯ И МЕДИЦИНА
http://www.museumkiev.org/index.html Вчителі біології Національний науково- природничий музей НАН України
http://www.livt.net/ Вчителі біології ЭИЭ "Живые существа"
http://bio.1september.ru/urok/ Вчителі біології "Я иду на урок биологии"
  Хімія  
http://www.xumuk.ru Вчителі хімії Сайт про хімію для хіміків. Класичні підручники з хімії, статті, огляди, методики, реферати
http://www-chemistry.univer.kharkov.ua/uk/ Учні, вчителі хімії Хімічний факультет ХНУ ім.Каразіна
http://www.10ballov.com Вчителі хімії Реферати з хімії
http://www.schoolchemistry.by.ru Вчителі хімії „Шкільна хімія” – незамінний помічник з хімії: хімічні досліди, реферати з хімії, статті про хімічні речовини та елементи
http://www.chem.msu.su/rus/elibrary/ Вчителі хімії Книги в HTML, посилання на тематічні ресурси.
http://www.chemister.da.ru Вчителі хімії Хімія і токсикологія
http://www.chemport.ru Учні, вчителі хімії Хімічний портал
  Дистанційне навчання  
http://www.testmath.com.ua/ Учні Вивчаємо математику
http://disted.edu.vn.ua/ Учні on-line система дистанційної підтримки навчання
http://dl.kharkiv.edu/ Учні Дистанційні курси НТУ "ХПИ"
http://www.urok-online.com.ua/ Учні Урок он-лайн
http://www.interneturok.ru/ Учні Коллекция видеоуроков
http://www.kharkivosvita.net.ua/cdo/index.php?lang=uk_utf8 Учні Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

 

   
Besucherzahler
счетчик посещений
   
© Всі права захищено (КПБЛ). E-mail: pashka.zinchenko@gmail.com